Головна Реєстрація Вхід/Вихід Від в пошту містаВаш профіль
МандрівникГрупа:
Мандрівники
Сьогодні: 2018.6.22, 10:59
Ваш профіль Усі користувачі порталу Настройки профілю Трансляція новин порталу Опитування. Залиш свою думку
Написати ОП
У вас () ОП
 Перевірити поштову скриньку
Ваш дозвіл екрану:
Ви з нами: -й день

Мандрівник, ми раді, що Ви завітали до нас. Будьласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Не байдужим
Категорії
Оголошення порталу [17]
У домені [40]
Наші вітання [50]
Новини з Лемковини [6]
Церковний вісник [1]
Новини радіо FEST [19]
Пошук
На правах реклами


Дошка оголошень

На правах реклами
Спортивний огляд
ЄВРО 2012 - До початку чемпiонату Європи з футболу 2012 року залишилось...

Опитування
Монастириська для Вас:
Всього відповідей: 95
Чат

Підтримай портал
SMS.копілка
Статистика
WebVisor: анализ посетителей сайта

Сховати/Відкрити

Онлайн всього: 1
Мандрівників 1
Користувачів 0

 
337
Зарееструвались:
сьогодні: 0 вчора: 0
неділю назад: 0
місяць назад: 0
 чоловіків: 218
 жінок: 118


Ними створено:

Новин порталу: 134
публікацій часопису: 268
Фотогалерея: 917
історій в деталях: 19
оголошень: 0
коментарів: 236
тем на форумі: 368
в них постів:3101
файлів в скрині: 30
фільмів: 20
відгуків: 22


Locations of visitors to this page

Рекомендуємо
Онлайн радио Фест радіо Рок
Онлайн радио Фест радіо ЗабаваПро порталВітаємо, Мандрівник
Ви, блукаючи по світовій мережі інтернету завітали до нашого порталу, інтернет порталу невеликого, та рідного нам міста  Монастририська, що на Тернопільщині.
 
   Чим є "http://www.monastyryska.com/"?
monastyryska.com - перше і на даний час єдине в історії Монастириська інтернет видання, що за досить короткий час об'єднало багатьох монастирищан та жителів району, в тому числі і заробітчан з-за кордону, в одному затишному і інформативному місці. Свою прописку у Світовій мережі інтернету monastyryska.com отримало 18 січня 2009 року і день за днем портал невпинно зростає, вдосконалюється і розвивається.
 
У своїй інформаційній роботі адміністрація monastyryska.com орієнтується на своєчасну подачу фактичних та аналітичних матеріалів з всіх закутків життя міста і району. Найпопулярнішими блоками є ті, що беспосередньо освітлюють життя міста: Вісті Придністров'я, Історії в деталях, фотогалереї. Не меншою попуярністю, а може і більшою користуються дочірні проекти порталу такі як:
 rada.monastyryska.com - сайт міської Ради Монастириська;
 fest-radio.monastyryska.com - інетрнет радіо міста під назвою Фест радіо;
 kuhar.monastyryska.com - сайт позитивної кухні. Рецепти смачних страв і не тільки;
 foto.monastyryska.com - сайт фотомайстерня пана Степана Бориславського
 stan-afektu.monastyryska.com - поки що не офіційний сайт Монастириського РОК-ГУРТУ СТАН АФЕКТУ

 
monastyryska.com - це не тільки новинний ресурс, а й приваблива візитна карточка Монастириська. Тут до уваги користувачів запропановано блог історії міста та району, можна подивитись як нові, так і ретросвітлини, переглянути різноманітні відеострічки.  За для спілкування на порталі стоврено: форум, чат, міні чат, поштову скриньку патріотам міста - в домені міста, різноманітні опитування та інше. Нароблена база вдосконалюється і поновлюється з огляду на думки і вимоги користувачів.
 
monastyryska.com - це потужний механізм розвитку всіх верств користувачів. Засновники порталу і його коштодавці активно сприяють організації ефективної роботи порталу. Нажаль більшість активістів порталу знаходяться за кордоном, але ми завжди раді любій допомозі з рідного міста, особливо інформаційній.
 
monastyryska.com - це ім'я, яке об'єднало під своєю егідою заінтересованих користувачів в творчо-інформаційну групу порталу, що опікуються культурним та просвітницьким життям міста та району. Згодом, у майбутньому, є мета об'єднатись, або створити "Клуб ініціативної молоді" аби задати порталу більшої офіційності і ваги у місті і світовій мережі.
 
Команда monastyryska.com готова співпрацювати, і запрошує до співпраці молодих і не тільки, креативних і цікавих людей, которі вміють писати, малювати, фотографувати, хочуть розвивати і покращувати портал міста і саме місто. Для того щоб приєднатися до команди порталу вишліть запит у спеціальній формі.
 
monastyryska.com - створенний ентузіастами, оплачується коштами його власників. Тому, якщо ви хочете допомогти в розвитку порталу, але незнаєте як це зробити, ви можете про це прочитати на форумі
 
Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу.
 
З усіма питаннями звертатись до творчої команди порталу:
 
Роман - rom@monastyryska.com - адміністратор, засновник сайту.
 
Бориславський Степан - boryslavskiy@monastyryska.com - Журналіст, представник районного часопису "Вісті Придністров'я"
 
Юрій Крегель -  cipyatyn@monastyryska.com - адімністратор, представник в Сполучених Штатах Америки
 
Оксана Доброгорська - sana@monastyryska.com - аналітичний оглядач, модератор
 
Людмила Кусик - tilaila@monastyryska.com - модератор, преставник на Кіпрі
 
Ігор - igor@monastyryska.com - модератор, спортивний оглядач
 
Ігор Пиж - pyzh@monastyryska.com - модератор, критик, оглядач подій світу
 

Фізичну адресу редакції не слід шукати, адже вона віртуальна, і її місце в Інтернеті
Команда  monastyryska.com може запропонувати користувачам: 1. власні, безкоштовні поштові скриньки в домені міста, як особисті, так і для підприємств і організацій; 2. створення на базі імені порталу міста сторінок підприємств і організацій з звучним ім'ям: ваше_підприємтство.monastyryska.com, а також персональні сторінки в інтернеті, форуми і блоги; 3. Реклама ваших товарів, послуг чи продукції на сторінках порталу; 4. Створення і проведення рекламної компанії та багато інших послуг звязанних з світовою мережею інтернету. Кошти вилучені за дані послуги будуть направлені на розвиток порталу міста.Горигляди. Записали 1980 р. П. МЕДВЕДИК та М. ЧОРНОПИСЬКИЙ
Колись давно то було. Зразу по войні п'ятдесят і четвертого року. Над Дністром оселилися два козаки. Один, що жив на долині, називався Підгірний, а той, що на гopі, мав ім'я Соловій. На горбі високому за Дністром стояла давня козацька могила
Із циклу: Легенди Монастирищини Розмістив: Роман 08.02.2009 Коментарів: 2 Переглядів: 2248 Рейтинг: 0.0

НА ФОРУМІ ОБГОВОРЮЮТЬ

 • Футбол в Україні, області і за межами країни (231)
 • Футбол. Чемпіонат району (166)
 • Президент України. Хто він? Ваш погляд (142)
 • Вища влада (47)
 • Подорож до Кіпру (46)
 • Сьогоднішня шкільна програма,яка вона є для наших дітей? (39)
 • Грип. Епідемія. Інформація. (39)
 • Де,яка зараз погода? (37)
 • Міста (33)
 • Символіка ФК Галичина (32)


 • ВІСТІ ПРИДНІСТРОВ'Я

  Поза темою Від: 20.03.2010
  У СИБІРСЬКІЙ НЕВОЛІ
                                    Продовження.
  Утопитися не зміг би, бо вже вмів плавати. Мою увагу привернув високий кедр, що ріс над обривом. Те урвище сягало 40 метрів над річкою, а кедр над ним мав 30 метрів висоти. Було боязко, та мною оволоділа відвага. Я сміливо підійшов до дерева і став швидко лізти догори. Коли до вер-шини кедра залишилось небагато, я зупинився і вдивлявся в далечінь. З цієї височини побачив протилежний берег ріки, чого не міг побачити із землі. Автоматично продовжував по гіллях кедра просуватися вгору, не звертаючи увагу на те, що під ногами ламаються тонкі гілки. Раптом піді мною відламалася гілка, я не встиг схопитися рукою за верхню і покотився, падаючи по гіллю донизу метрів два, рятуючись, немов тонучий в морі, що хапається за соломинку, вхопився за гіллячку, яка не відламалася. Приту-лився до стовбура, зирнув донизу і такий жах охопив мене, що вже й забув, з якою метою туди ліз. Це вже було мені на користь, бо став думати про життя і про те, як і чим, в який спосіб спокутувати свій необдуманий вчинок. Виношував ідеї, будував плани, але всі вони здавалися не-досяжними і нездійсненними...
  детальніше далі ...
  Автор: Богуслав КАПЕНЯК
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 593
  Спорт Від: 20.03.2010
  КОМАНДА МОЛОДОСТІ НАШОЇ
      Продовження.      
  Своїм друзям-партнерам по монастириській футбольній команді «Будівельник» - чемпіону Тернопільської області 1976 року Степану Козубському, Тарасу Греняку, а також тодішнім голові районного спорткомітету Михайлу Остап’юку, голові районного ФСТ «Колос» Юліану Гурею, що, на превеликий жаль, так рано пішли з життя, присвячую.

  детальніше далі ...
  Автор: Михайло ШЛАПКО
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 738
  Життя духовного основа Від: 20.03.2010
  У ВІНОК ШАНИ КОБЗАРЕВІ
          У районі широко відзначено 196-у річницю
   від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
  За 47 років життя Тарас Григорович став тим генієм, який випередив у зрості свою націю, заздалегідь передбачив її далекі ідеали.
  Шевченко - ціла епоха, відбита в людині. А всенародна любов набагато перевершила скромне поетове бажання спом’янути "незлим, тихим словом”. Шевченко став вічно живий, казково всесильний і невмирущий.
  Тарас Шевченко - велика сила, національна і світова. Зневажений народ почув свій власний гнів у його поезії, упізнав свою власну переболілу душу, муки і відчув, що Т.Шевченко - його рідний, мудрий, великий у своїй справедливості син, який пішов волелюбними дорогами як Пророк і всюди ставить своє полум’яне слово на сторожі найбільшої в світі правди і людяності.
  детальніше далі ...
  Автор:
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 499
  Медицина Від: 19.03.2010
  ПОДАРУНОК МЕДИКАМ
      Відповідно до рішення попереднього уряду про розвиток українського села
   лікарі Монастириської центральної районної комунальної лікарні минулої середи отримали медичне обладнання нового покоління - прилад для визначення глюкози в крові, електрокардіограф трьохканальний і дефрібілятор вартість, яких близько 160 тис. грн. Народний депутат України від БЮТ, голова обласної організації «ВО Батьківщина» Василь Деревляний вручив обладнання й документи завідуючому поліклі-нікою Володимиру Бабію в присутності депутата обласної ради Михайла Апостола і медичних працівників поліклініки.
  детальніше далі ...
  Автор: Степан БОРИСЛАВСЬКИЙ
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 478
  Медицина Від: 14.03.2010
  СТАВ РІДНИМ СПІЛЬНИЙ ДІМ
  Потреба у створенні в районі стаціонарного
  відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян назріла кілька років тому, адже не секрет, що на 10 тис. пенсіонерів припадає 900 самотніх, непрацездатних людей, значна кількість із яких заповнювала палати колишньої Устя-Зеленської дільничної лікарні, де їм надавали допомогу, харчували за рахунок стаціонару.
  Ще на початку 2008 року питання реорганізації цього медзакладу було винесено на сесію районної ради.Створена комісія вивчала надання соціальних послуг у спеціалізованому відділенні для одиноких у с.Пробіжна Чортківського району.
  Липнева повінь цього ж таки року, якою було завдано значних матеріальних збитків, пошкоджено господарські будівлі в придністровських селах, підірвала соціально-побутові умови і престарілих. Погодьмося, що подолати стихію у стресовій ситуації важко здоровій людині, тим паче тому, хто потребує й без того сторонньої допомоги.
  детальніше далі ...
  Автор: Іванна КОСМОВСЬКА
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 834
  Спорт Від: 14.03.2010
  КОМАНДА МОЛОДОСТІ НАШОЇ
                                З історії футболу
  Своїм друзям-партнерам по монастириській футбольній команді «Будівельник» - чемпіону Тернопільської області 1976 року Степану Козубському та Тарасу Греняку,
  а також тодішнім голові районного спорткомітету Михайлу Остап’юку та голові районного ФСТ «Колос» Юліану Гурею, що на превеликий жаль, так рано пішли з життя, присвячую.

  Зрозуміло, що така самобутня команда, якою був «Будівельник», не могла появитися на порожньому місці і що її становлення відбулося завдяки блискучій грі попередників, якими були Іван Ванат, Йосип Рибак, Леонід Василів, Адам та Володимир Боцюрки, Павло Дронь, Михайло Громосяк, Йосип Калуцький, Юліан та Сергій Греняки, Володимир та Антон Гуреї, Орест та Михайло Барни, Роман Вітошинський, Степан Біскуп, Леон Вовчак, Даниїл Лазаревич, Василь Яцик, Станіслав Гладкий та інші.
  В епіцентрі усього футбольного та спортивного життя постійно знаходився тодішній керівник районної фізкультурної організації, справжній ентузіаст, ветеран Великої Вітчизняної війни, голова Монастириської районної організації ветеранів Володимир Михайлович Крушельницький, людина надзвичайно енергійна та працьовита, добре знана у світі спорту ще по роботі в Теребовлянському та Бучацькому районах.
  детальніше далі ...
  Автор: Михайло ШЛАПКО
  Додав: Бориславський | 0.0 | Коментарів 0 | Переглядів: 1215

  Меню сайту
  Радіо


  Чи слухаєте ви радіо FesT
  Всього відповідей: 129

  На правах реклами
  Випадкове фото

  Мить Монастириська
  Коментарів: (0)
  Переглядів: 4
  Помістив: Бориславський

  Дати. Свята. Праздники
  Коментарів: (0)
  Переглядів: 3
  Помістив: Бориславський
  Ватра 2009 рік
  Коментарів: (0)
  Переглядів: 12
  Помістив: Бориславський
  В Україні
  Завантаження...
  Коментарі
  Це було для мене повідомлення? У мене в райцентрі воно рівно таке саме як у нас в МІсті було, два гаражі на дві машини і збоку декілька кімнат і кабін...

  Скинь фотку приміщення російських МНСників,для порівняння.

  kz Кожному пожарнику по окремому офісу? жесть, чи вон...


  А навіщо пожежній охороні такі хороми? Краще би техніку обновили

  Так так ! То є штрека по фільварках.

  Пишемо грамотно
  Система Orphus
  Рекомендуємо

  Каталог веб ресурсів Тернопільщини Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
  Association of Ukrainian Cities - all-Ukrainian union of local self-government bodies - unites about 400 towns and cities. Бучач - Сьогодні, завтра, вчора... Інтернет-портал м. Хоростків Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста! Український портал в США Carnage - Це захоплюючий світ гри, в якому ви можете взяти участь в боях, спілкуватися, займатися торгівлею, політикою, заробляти реальні гроші та багато іншого. [Vox.com.ua] Портал українця каталог сайтів каталог сайтів Городок Світ українського! Українське кіно, музика, кліпи та програми. Пишу українськоюКінські Роздори, Запорізька обл. www.kambuz.org.ua - Інформаційно-розважальний портал міста Кам'янка-Бузька Украина онлайн Всі Ми – такі різні за віком і вподобаннями, за статусом і сферами діяльності, та є те, що усіх нас єднає і згуртовує – ми творці й розбудовники свого власного Українського Дому.МІСТО РІВНЕLemkowyna - Твій Порталь Червоне та Чорне Сервис авто регистрации в
каталогах, статьи про раскрутку сайтов, web дизайн, flash,
photoshop, хостинг, рассылки; форум, баннерная сеть, каталог
сайтов, услуги продвижения и рекламы сайтов Ірина Зінковська

  Кнопка порталу міста

  Громадсько-інформаційний ресурс Місто Монастириська


  для обміну пишем тут

  Монастириська вКонтактіМонастириська в Однокласниках  Copyright Громадсько-Інформаційний портал міста Монастириська © 2018 - 2010