Головна Реєстрація Вхід/Вихід Від в пошту міста

· · · ·
Сторінка 1 з 41234»
Модератор форуму: Sana, Бориславський 
Форум міста Монастириська » Суспільство. Панорама України і світу » Політика » Вища влада
Вища влада
бахур Дата: Вівторок, 03.02.2009, 20:35 | Повідомлення # 1
МеGапостер
Група: Модератори

Відзнаки

За 100 постів За 150 Постів За 200 Постів За 250 Постів
За 300 Постів За 400 Постів
Повага
[ ]
Статус:
Як на Вашу думку ,Чи правильно зробила ЮВТимошенко підписавши домовленості з Росією про газові угоди в тих редакціях, про які нам
розповідають?

загрузка наград ...

Кто проповедь прочесть желает людям, тот жрать не должен слаще, чем они.
-----------------------------------------------------------------------------------
Пропозиції і зауваження
Як користуватись сайтом і форумом
Скарги
Відгуки

Підтримуєш портал? Поклікай по оголошеннях, принесеш користь.

Роман Дата: Вівторок, 03.02.2009, 20:42 | Повідомлення # 2
Засновник
Група: Адміністратори

Відзнаки
За створення порталу
За 300 Постів За 400 Постів За 500 Постів
Повага
[ ]
Статус:
Я думаю що правильно. Вона зробила то маленьке. Що моджна було получити меншою кров"ю раніше. І взгалі, Читав і ддивився по сптнику україну. Читав і дивився росію, в кожного своя правда, але... був підписаний договір, і його треба було виконувати, а не кідадтися лицем в грязь. Треба було знайти інші шляхи для зміни контракту. Конструктивно вся трагедія в тому що все робилося нахрапом, І як мені здається необдумано.
А пана Ющенка, я колись дуже вважав. Зараз в мене він визивіае двояке відчуття.

загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
котрі про землю рідну пишуть,
а може навіть не вони,
а ті що вдалині, лиш словом линуть.

бахур Дата: Середа, 04.02.2009, 09:06 | Повідомлення # 3
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Втім то і справа що в Юлі така манера вести справи,а вони недуже то єфективні.Я так зрозумів Ви слідкуєте за справами в Україні? Кого на Вашу думку можна в даний час пропонувати в президенти?.
загрузка наград ...

-----------------------------------------------------------------------------------
Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Роман Дата: Середа, 04.02.2009, 09:17 | Повідомлення # 4
Засновник

Відзнаки
За створення порталу
Повага
[ ]
Статус:
то є надто важко сказати, я ж бачу тільки вершину айсбергу. Але зі всіх хто мелькая на цій арені дієспособною є тільки Юля, а решту тільки плітики, публічні люди і все. Юля вона людина діла. не тріщить а робить, Вміє приймати, а головне може приймати рішення. Можливо я чогось недобачаю, та враження воно рідко помилкове. По своїй роботі працюю при владі, сам вибирався депутати, знаю всю цю кухеню знаю всі технології, ну майже всі, як получати голоси. Тому мені може видніше навіть зі сторони хто і як іде.
Так що на даний момент крім Юлі я не бачу більше політика який змож щось зробити. Хай то рука жіноча, але в україні потрібна зараз різка рука, Яка зможе на корінню все змінити. Може і не варто, але скажу, потрібно зхробити так я к зробив путін, Жостко, боляче, але еффектно. І все стло на місця.Чиновники почали боятися самі себе, менше, всеж меньше стао коррупції, люди почали жити краще, то є факт. ТАк що то є мій погляд, А в Юлі є ті заклади що можуть помогти змінам в україні, та івладою вона вже награлася.

Ющенку однозначно НІ. Я був в осетії, недовго в той момент конфлікту, вивозили дітей в Самару... тільки за поміч грузії його перестав поважати.
загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
а може навіть не вони,

бахур Дата: П"ятниця, 06.02.2009, 20:26 | Повідомлення # 5
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Ось бачите як не э а з сторони видно ліпше ,це ,дійсно правда. По друге піти по Путінських слідах? почнуть ,та взагалі і зараз розпинаються ,особливо секретарвїіат ЮВА що ЮВТ продалась Росії. Як би там небуло давайте говорити правду: майдан був профінансований з заграниці і далеко не з Росії. А як відомо кошти треба відпрацьовувати,Як були в кріпацтві так і залишились благодаря бездарним політикам Які будь якою ціною рвуться до влади.
Тепер ясно як білий день ,чому нестало Вячеслава Чорновола . А в даний момент таких патріотів України я небачу взагалі.

Додано (06.02.2009, 20:26)
---------------------------------------------
Ну І почалось, сьогодні в 9.30 в мю Херсон група трудящих,робітники заводу, захватила адміністративний корпус Херсонського комбайнового заводу.
Пару днів назад пройшла інформація що руководство заводу вивело весь трудовий колектив і припинили будь які роботи.Робочі в відчаї. Зарплати не виплачують. Ось деякі цитати з цього приводу

Обращение рабочих ХМЗ к трудящимся Украины. Просьба содействовать распространению
5 февраля, 12:50

Чем глубже Украина погружается в экономический кризис, тем очевиднее становится, что власти и крупный бизнес имеют только один рецепт его преодоления. Они пытаются переложить всю его тяжесть на плечи трудящихся, стариков и молодёжи.

Растут цены на продукты и товары первой необходимости, повышаются тарифы на жилищно-коммунальные услуги, неудержимо растут цены на проезд в общественном транспорте, менее доступными становятся лекарства и медицинская помощь.

Вместо того, чтобы оказывать действенную помощь уволенным и безработным, чиновники и капиталисты думают только о том, как отобрать у них последнее. Вместо того, чтобы делать всё для сохранения существующих и создания новых рабочих мест, чиновники и хозяева предприятий, прикрываясь кризисом, выталкивают рабочих на улицу.

В результате такой политики на Херсонском машиностроительном заводе сложилась критическая ситуация: производство остановлено, зарплата не выплачивается, прекращены все отчисления в бюджет и Пенсионный фонд. Но ни собственник ХМЗ, ни нынешняя власть не предпринимают никаких мер по оживлению завода.

В этих условиях трудовой коллектив решил не сдаваться, а сплотиться для борьбы за интересы человека труда. На этом непростом пути мы прибегли к решительным действиям: провели жесткие пикеты обладминистрации, захватили и охраняем завод от воровства готовой продукции и оборудования, боремся за правдивую информацию о нашей борьбе.

Мы потребовали от правительства Украины национализации ХМЗ под контролем трудового коллектива. Потребовали ареста банковских счетов собственника завода, и погашения всех долгов по зарплате, а также по платежам в бюджет и Пенсионный фонд. Потребовали от государства обеспечения госзаказа и сбыта производимого заводом сельхозобоудования. Потребовали погашения долгов по зарплате перед всеми трудящимися города Херсона, обеспечения полной занятости в городе и области.

Мы понимаем, что можем добиться реализации наших требований только при солидарной поддержке трудящихся других предприятий и учреждений. Рабочие коллективы предприятий по всей Украины должны объединить усилия и поддержать друг друга в борьбе. Мы не должны надеяться на помощь находящихся у власти политических партий, мы надеемся в первую очередь на самих себя. Они доказали, что интересы трудящихся им глубоко безразличны.

Интересы трудящихся могут защитить только сами трудящиеся!

Мы предлагаем координировать наши усилия, создав Комитет координации борющихся коллективов Украины. Этот комитет должен выдвинуть совместные требования от имени трудящихся Украины и обеспечить координацию совместных действий для реализации этих требований.

Мы предлагаем выдвинуть следующие требования:

Нет сокращениям! Рабочие не должны платить за ошибки собственников заводов и властей!

Нет банкротствам и закрытиям предприятий!

Национализация стратегических заводов и предприятий под контролем трудовых коллективов! В первую очередь там, где собственники сокращают рабочие места, не выплачивают заработную плату, уничтожают производство.

Арест банковских счетов собственников заводов, и погашение всех долгов по зарплате, а также по платежам в бюджет и Пенсионный фонд.

Государственное обеспечение госзаказа и сбыта производимой заводами продукции. Государство оказало многомиллиардную помощь банкам, мы требуем, чтобы государственные средства шли не паразитическим финансовым структурам, а на обеспечение рабочих мест и поддержку реального производства.

Погашение долгов по зарплате перед всеми трудящимися Украины, повышение заработной платы до достойного уровня, индексация в соответствии с инфляцией!

Обеспечение полной занятости в стране!

Призываем рабочих всех предприятий Украины к совместной борьбе за интересы наемных работников, ветеранов труда и учащейся молодежи! Создавайте рабочие Советы, боевые профсоюзы. Вместе мы добьемся победы.

Рабочие Херсонского машиностроительного завода (телефон: 80501304218, электронная почта: solydarity.ksmz@gmail.com )

Инициативная группа за создание Комитета координации борющихся коллективов Украины (телефоны: 8 063 2336226, 8 067 5033292, 8 091 1140176, электронная почта: rabochiy_komitet@googlegroups.com )
загрузка наград ...

Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Роман Дата: Субота, 07.02.2009, 07:41 | Повідомлення # 6
Засновник

Відзнаки
За створення порталу
Повага
[ ]
Статус:
biggrin вибори скоро, так що тимчсове поліпшення умов життя незагорами
загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
а може навіть не вони,

tanya Дата: Понеділок, 09.02.2009, 23:23 | Повідомлення # 7
Зацікавлений
Група: Місцеві

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Тимошенко я не бачу президентом . За економіку відповідає в нас прем'єр . Та ми бачимо що в нас робиться , абсурд. Україна - одна з найнесщасніших країн. Тай взагалі , з теперішнього оточення немає того кого потрібно нашій Державі.
Поліпшення життя далеко за горами , біда в тому що в нас створюються закони , які всіляко утискають і ускладнюють людям життя . І "квіточки" ще попереду я так думаю. В найближчий час нічого доброго не чекаю.

Роман Дата: Вівторок, 10.02.2009, 06:39 | Повідомлення # 8
Засновник

Відзнаки
За створення порталу
Повага
[ ]
Статус:
Quote (tanya)
І "квіточки" ще попереду я так думаю.

вірно сказано. Але треба виходити із реальнотих фактів які є. Якщо не появиться на горизонті якись молодий політик-фанатик, з иверезим розумом і без поглядів теперішнього керівництва, воно все так і буде, все гірше і гірше.
Поки они там лаються за владу, Ющенко, Тимошенко, Янукович, то так і бде. Вони не думають про керування, Вони думають як би урвати побільше.

загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
а може навіть не вони,

бахур Дата: Вівторок, 10.02.2009, 08:24 | Повідомлення # 9
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Так то воно так. Ви ж незабувайте в чиїх руках знаходяться підприємства в Україні.
Україну поділили між собою фінансові групи.,і навряд чи вони думають про простих українців, і розставатися з добром нехочеться. До речі вот недавно сімя Н Шуфрича,(так написали в новинах)продала карєр в Закарпатській області австрійській фірмі.
Тільки корінні зміни можуть змінити ситуацію на покращення. Навіть якщо і буде дійсно яркий народний лідер,недумаю що ті про кого написано вище просто так здадуться.
І ще інтересне питання. Тимошенко звернулась до Росії надати валютний кредит в сумі 5 міліардів доларів. То ми ,вибачаюсь на слові,спочатку обсираємо, когось а потому у тогож таки просимо допомоги. Та будьте послідовні і майте якусь гідність.
Вот наслідки http://korrespondent.net/worldabus/738054

загрузка наград ...

Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Роман Дата: Вівторок, 10.02.2009, 08:31 | Повідомлення # 10
Засновник

Відзнаки
За створення порталу
Повага
[ ]
Статус:
Згадаемо Київську Русь в минулому. Україна завжди була під владою декількох князів властителів, І завжди це мішало її розвитку. Так само вся Русь була поділена, і ніхто нехотів уступати своє місце, до поки,(нажаль не памятаю який князь), силою не об"єднав до купи РУсь. Тоді вона почала давати відпір всім кочівникам і так далі.

Ну а кредит... ну щож поробиш, як нема куда більше піти. Доречі, в сторону Росії дуже багато чую грязі, а от тут в Росії, про Україну мало що говорять, так тільки новини про конфлікт з газу і все. Хоча ті що кричать є всюди. Я так думаю кричати тут нікому. Наскільки я помітив навіть в свему нас. пункті, тут українців більше чим самих осіян..а рсіян взагалі мало мальски. В основнму чувіші, мордва, татари і так далі. Так що лозунги типу Рсія для руских не актуальні. Росія більше нагадує зараз США, де переплелись всі нації і народності
загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
а може навіть не вони,

бахур Дата: Четвер, 12.02.2009, 08:27 | Повідомлення # 11
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Якщо бути відвертим то Росія це західна частина РФ. А все що на схід від Москви це вже народи-кочівники які проживали з давніх давен і зараз знаходяться в РФ, це вже історія про неї можна подискутувати в іншій темі.
Покійний В.Чорновіл перед виборами в президенти в 1998 році прогнозував поділ України на федерацію. В цьому може і був би якийсь сенс. Але стоїть питання ЯК це правильно,єфективно зробити, щоб була користь для людей,а не обузою.
Є політик сторонник Ющенка ,Безсмертний,будучи міністром він пропонував обєднати села в громади ,щоб на сільську раду припадало неменше 4000 жителів. Після його приїзду в рідне село односельці вигнали його з села ,за такі реформи.
Так що скільки людей стільки думок і всім невгодиш. Тим більше після дисятиріччя такого хаосу і безвідповідальності.

Додано (12.02.2009, 08:27)
---------------------------------------------
Інтересна ссилочка варто переглянути:http://korrespondent.net/worldabus/740349
загрузка наград ...

Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Повідомлення редагував Роман - Четвер, 12.02.2009, 08:45

Natalka Дата: Неділя, 15.02.2009, 10:48 | Повідомлення # 12
Рядовий юзвІр
Група: Місцеві

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
То не нам судити, правільно чи ні, Вона діяла в тій ситуації, в якій вона бул, І зробила той крок, який вона змогла зробити. Вона вирішила проблема, поступившись нікому непотрібними принципами, тоді коли держава, яка довірила їй цю роботу, була на грані світового скандалу. Як би вона не вирішила конфлікт, Вона його вирішила. Я вважаю що Юля доволі сильний політик і вона знає що робить.
загрузка наград ...

;)

бахур Дата: Неділя, 15.02.2009, 20:29 | Повідомлення # 13
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Quote (Роман)
Якщо не появиться на горизонті якись молодий політик-фанатик, з иверезим розумом і без поглядів теперішнього керівництва, воно все так і буде, все гірше і гірше.

Схоже починають виходити на вулиці люди яких дійсно прикрутила нужда. Це в першу чергу ті,які взяли кредити. В пятницю на шоу Шустера водії автомобілів пропонували :"ГЕТЬ УСІХ" Вроді правильно. Міняти одну владу на іншу.В прямому ефірі в Москві на звязку був Митрофанов.На його питання :"Якщо геть усі ,тоді хто буде країною керувати? Кого ви пропонуєте?" Спочатку відповіді небуло,потім хтось з натовпу запропонував свою кандидатуру. Воно може і правильно. Но там були емоції,а на них далеко непоїдеш Як на мене у владі повинні працювати професійні фахівці. Якщо людина може вчити нехай вчить, лікувати нехай лікує,а кричати з трибуни,і приймати безглузді рішення багато розуму непотрібно.
Премєр має мати в своїм упідпорядкуванню спеціалістів-міністрів , яких сам собі підбирає і подає президенту і в парламент на прийняття.котрі повинні заніматись конкретними своїми обовязками. В нашому випадку все проходить зовсім поіншомуА те що вона поїхала до Росіїї домовлятись за газ ,повірте це по суті передвиборний піар. Та і той недуже вдалий. Тоді навіщо тримати цілу купу міністрів? Коли питають :"Хто візьме на себе відповідальність за те ,що коїться в країні" одні відповідають"Ми не при владі" інші мовчать. Відповідати нема кому,тай закони написані ,ними ж ,під них же,щоб недай Боже кого в тюрму. А від зарплат і пільг ще ніхто невідказавсь.
І в даний час врівноважена ,мудра, людина,напевно незахотілаб брати на себе тягар очолити в цій країні яку небудь з гілок влади.

Якщо ставити питання має право народ судити поведінку влади? то однозначно відповідаю:ТАК, . Шановна Наталка, Ви пишете держава довірила їй цю роботу?. А що таке ДЕРЖАВА?, і хто цій ДЕРЖАВІ надає повноваження доручити комусь,щось виконувати?, Я Вам відповідаю: Держава це перш за все НАРОД, який проживає на даній території, і ніхто інший ,окрім Народу неможе вповноважити ту чи іншу особу,на ту чи іншу посаду. Для того і проводяться вибори в місцеві і вищі виконавчі органи. Тільки раніше ми вибирали КОНКРЕТНИХ осіб в конкретних виборчих округах,і виборець який жив на тому окрузі знав лічно, а може чув від інших, про свого кандидата впритик до того чим закусував він на весіллі у сусіда.
А зараз ми бачимо лідера партії,який живе в Києві і його прихильники олігархи,які розбогатіли на чужих горбах. То як на Вашу думку ?чи будуть вони думати про провінцію?. пенсіонерів,вчителів, лікарів.іт.д.
загрузка наград ...

Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Повідомлення редагував бахур - Неділя, 15.02.2009, 20:42

Роман Дата: Понеділок, 16.02.2009, 08:51 | Повідомлення # 14
Засновник

Відзнаки
За створення порталу
Повага
[ ]
Статус:
бахур, А я певно пыдтримаю Наталку, мы не маэм права судити, ми маем право вибрати чи не вибрати. Быда в тому що половина народу не ходить на вибори, за рахунок цього в владу просочуюютьсяф ті, кому там не місце. Як би всі були політично активні і грамотні, то і влад була би другою. А так мі голосуем за тих хто більше всього кричить.
загрузка наград ...

Мені сподобались вірші,
а може навіть не вони,

бахур Дата: Понеділок, 16.02.2009, 15:43 | Повідомлення # 15
МеGапостер

Відзнаки

Повага
[ ]
Статус:
Наскільки я розумію ми не судимо,а дискутуємо,на предмет правильності прийнятих рішень,тим чи іншим чиновником, висказуємо свої думкиі самопідковуємось в політичному питанні, і нетільки. Якщо недискутувати тоді грош нам ціна. Бо як кажуть в спорі народжуэться істина.
Підтримувати чиїсь погляди тоже не заперечується. Маєте на це повне право.

загрузка наград ...

Пропозиції і зауваження
Скарги
Відгуки

Повідомлення редагував бахур - Понеділок, 16.02.2009, 15:49

Форум міста Монастириська » Суспільство. Панорама України і світу » Політика » Вища влада
Сторінка 1 з 41234»
Пошук:

Copyright Громадсько-Інформаційний портал міста Монастириська © 2017 - 2010